Informace

informace

Velkoobchodní spolupráce:
Podnikáte v oboru, ve kterém je možné s námi spolupracovat?  Vlastníte prodejnu/obchod/e-shop. Neváhejte nás kontaktovat na tel. +420 608 244 267 nebo na e-mail info@pracovniobchod.cz a vyžádejte si velkoobchodní ceníky našich produktů. 

Jednorázová velkoobjemová objednávka:
Kontaktujte nás na tel. +420 608 244 267 nebo na e-mailu info@pracovniobchod.cz – rádi pro Vás zpracujeme individuální nabídku nebo za Vámi pošleme specialistu, který Vám na místě vysvětlí problematiku a odborně Vám poradí jaké zboží si vybrat.

Informace o nabízeném zboží na e-shopu www.pracovníobchod.cz:

Tato indikativní nabídka není nabídkou ve smyslu § 1731 nebo § 1732 občanského zákoníku, ani se nejedná o veřejný příslib dle § 1733 občanského zákoníku. Z této indikativní nabídky nevzniká nárok na uzavření smlouvy.

V případě vrácení zboží, zasílejte toto zboží na adresu provozovny viz. kontakty.

Grafické vyobrazení nabízených produktů je ilustrativní.

Dle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Společnostem nad 25 zaměstnanců nabízíme možnost náhradního plnění. V případě této potřeby kontaktujete prosím přímo vedení společností na tel.: +420 608 244 267 nebo na e-mail: info@pracovniobchod.cz