Reference

ref1

Alice Doubravová
manažerka marketingové společnosti

E-shop pracovniobchod.cz hodnotím kladně především díky širokému sortimentu, jelikož tak můžeme vybavit veškeré zázemí firmy na jednom místě. Nešetříme tak jen čas, který pak můžeme využít efektivněji, ale i finanční prostředky, jelikož jsou zde ceny téměř bezkonkurenční.

 

 

ref2

Monika Stráská
manažer údržby

Jako veliké plus musím vypíchnout kvalitu pracovních oděvů, které budeme už objednávat pouze z této stránky. Skvělá cena, rychlost dodání i veškerá komunikace, jsou nejlepší, s jakými jsem se doposud setkala.

 

 

ref3

Daniel Neruda
supply manager

Jeden z nejpřehlednějších online e-shopů, který mi zajistí bezproblémové vybavení kancelářského zázemí a zároveň pracovních pomůcek pro mé zaměstnance. Opravdu přehledný a cenově dostupný obchod, se kterým jsem neměl ještě sebemenší problém.

 

 

ref4

Miloš Dráb
stavební mistr

Pracuji ve stavebnictví a kvůli bezpečnosti jsou u nás pracovní oděvy přísně předepsané. Díky tomuto internetovému obchodu mohu pohodlně ze své kanceláře nakoupit veškeré vybavení, jako jsou pracovní kalhoty, trika, rukavice, ale i boty, helmy či dokonce pracovní pomůcky pro výškové práce. Doporučuji všem, jenž chtějí šetřit především čas a nervy.

 

 

ref5

Radek Abrhám
jednatel společnosti

Za dobu svého působení ve společnosti jsem měl možnost spolupracovat již z několika firmami zaměřené na prodej pracovních pomůcek, ale s žádnou jsem nebyl tak spokojen jako s e-shopem pracovniobchod.cz! Vždy nám přijde objednané zboží ve smluveném čase, kvalita je na vysoké úrovni a cena více než uspokojující.

 

 

ref6

Sandra Hálková
manažer provozu

+ široký sortiment, cena, kvalita produktů, rychlost dodání, přehlednost webu
- žádné jsem neshledala

 

 

ref7

Romana Stejskalová
asistentka

Jestliže váháte kde nakoupit kvalitní pracovní oděvy pro Vaše zaměstnance, určitě mohu s klidným svědomím doporučit tento online obchod. A nejen na pracovní oděvy! Zde jednoduše z pohodlí kanceláře nakoupíte i úklidové prostředky což velmi ocení velké i malé společnosti.

 

 

ref8

Karolína Juřičová
manažer pro zařízení

Ideální e-shop pro velké firmy jako je ta naše. Naleznete zde vše od základní výbavy pro společnosti jako je toaletní papír, přes pracovní i ochranné oděvy až po pomůcky pro rizikové práce. Objednávka je jednoduchá, rychlá a doručení proběhlo bez problémů. Jsem spokojena.

 

 

ref9

Jakub Horák
instalatér

Jako instalatér potřebuji kvalitní pracovní oblečení, správnou obuv i odolné rukavice. To vše jsem v tomto obchodě našel a to za rozumnou cenu. Objednávka zboží proběhla hladce a vše co jsem si objednal, mi doručili asi do druhého dne. Více takových internetových obchodů, kde se lidi nemusejí bát, že jim přijde jiné zboží, nebo jim dokonce nebude nikdy doručeno! Vřele doporučuji!

 

 

ref10

Stanislav Zítek
stavby vedoucí

V mé profesi je na prvním místě určitě bezpečnost a proto si zakládám na kvalitě pracovních oděvů i pracovních a ochranných pomůcek. Zde seženu vše, co potřebuji, zboží mám do pár dnů na firmě a cenu, za kterou zde nakoupím, bych u konkurence jen těžko hledal. Nemám nic, co bych tomuto obchodu vytkl.